úterý 31. ledna 2012

Nový rok, nová předsevzetí, nové počiny :)

Listopad a prosinec byly u mě ve znamení scrapu a dohánění podmínek. Scrapovala jsem jako o život, ani na blog čas nebyl. A nakonec jsem všechno dohnala a splnila všechny podmínky včas...hurá! :)

V lednu jsem začla vymýšlet, do čeho se pustím tento rok.
Místo podmínek vymyslela Katie Projekty . Těch se míním účastnit určitě. Pokračovala bych ráda i v častém plnění chalenge a diktátů . Moc se mi zalíbily navíc i ATC , takže se účastním už mé druhé výměny.

Aby toho nebylo málo, opět mě popadla nutnost naučit se fotit. "Učím" se to už několik let. A konečně se to už chci naučit pořádně! Takže jsem se rozhodla pustit se do Projektu 365, ovšem v trochu jiné podobě, než jakou většina zná. Každý den se pokusím něco nafotit a vyberu pak fotku, se kterou jsem nejvíc spokojená. Přitom se snažím zkoušet různé fuknce a nastavení...clona, čas, ostření, hloubka ostrosti, nastavení bílé...prostě něco. Já už se to prostě jednou musím naučit! :) Při brouzdání na netu jsem opět narazila na úžasné Focení s Koalou , díky kterému jsem i já schopná pochopit něco o focení :) Takže kdo máte pomalejší chápání jako já a chcete se naučti fotit, nakoukněte tam :)

A aby nezůstalo jen u písmenek, tady je pár obrázků z mých pokusů o focení:
Všem přeju hezké dny a klidné noci :)

8 komentářů:

 1. Pettie,
  krásné fotky, páni, až já to budu umět takhle! Dík za odkaz na focení s Koalou, nastuduju, mě to taky myslí pomalu, pomaaaaluuu, pooooomaaaaaluuuuuu :-)

  OdpovědětVymazat
 2. No jo, fotit takovýdle blbiny mi ještě jakš takš jde :) Ale vyfotit něco pořádnýho, třeba kluky jak si hrajou, nebo jak jsme na výletě... prostě něco do alba, to už je horší :/
  A jsu ráda, že se bude odkaz hodit :)

  OdpovědětVymazat
 3. Pettie, ty dvě srdíčka mě fascinujou, už jsem tu poněkolikáté, nemůžu se na ně vynadívat! A ten měsíc...
  Koalu pilně studuju (pomalu, zas moc informací naráz bych nepobrala), moc se mi líbí.
  Fotit kluky je těžký, to máš jak pytel blech, i když zrovna neprotestujou (mámo, už mě nefoť!)

  OdpovědětVymazat
 4. Jéé, to jsu moc ráda, že se ti tak líbí :) Ty srdíčka mám taky moc ráda :)
  A s klukama máš pravdu :) Navíc teď Petíka začlo strašně zajímat focení, jak mě s foťákem furt vidí, tak už lítá po bytě s mým starým Canonem a fotí taky :))) (Ale konečně jsu aspoň na nějakých fotkách taky já :))) )

  OdpovědětVymazat
 5. Péťo, konečně mi to jde napsat :-)...takže: moc Ti fandím, máš bezva blog, jsi moc šikovná a mně sympatická! Přeju Ti, ať Ti všechno vychází.

  OdpovědětVymazat
 6. Jé, to je mi návštěva :) ... Děkuju moc :)

  OdpovědětVymazat
 7. Pettie, krásný fotky. Nejvíc mne zaujala ta s tou schránkou :)
  Díky za odkaz ... už studuji a dost mne to chytlo. Tak třeba i to focení si vylepším ;)

  OdpovědětVymazat
 8. Děkuju :)
  To jsu ráda, že i tobě se odkaz hodí :)

  OdpovědětVymazat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...