neděle 8. července 2012

Minialbum "Scrap-sraz - jaro 2012"

Nedávno se mi konečně podařilo dokončit minialbum z jarního scrap-srazu v Lukách nad Jihlavou. Začla jsem je dělat hned po srazu, ale objevila se spousta naléhavějších scrapových záležitostí :)
Inspirací mi byla obálková alba Gabrety (tady a tady) a spousta dalších, na která jsem narazila na netu, bohužel už ani nevím kde přesně.
Použila jsem tři staré poštovní obálky velikosti 23 x 16,2 cm. Každou jsem zalepila, kratší strany prostřihla, aby vznikly kapsy, a pak jsem obálky přeložila na půl. Ze tří obálek jsem tak vytvořila tři dvoustrany, každou navíc s dvěma kapsami. S dalšími odklápěčkami a schovkami tak vzniklo spousta místa na mou spoustu fotografií a taky památeční diplom od Ekulky a vlčí máky od Jíti. Nakonec jsem všechno svázala zutterem.
Na titulku jsem použila písmena, která jsem si v poslední době moc oblíbila. Původně jsem si je vyřezala na Aktijčině Big Shotu, ale požívám je opravdu často, a tak mi to nedalo a už mám šablonu doma :)
Další mou oblíbenou pomůckou jsou malá razítka, která jsme dostali v balíčku přímo na srazu. No, už mám doma pět typů :) Ideální jsou na minialba a podnadpisy na stránkách a skvěle se mi s nimi razítkuje.Tak vznikl podnadpis na titulce i nadpisy v minialbu. Na dokreslení atmosféry jsem použila pár prima razítek od Kety. A tady je výsledek:


 
 Krásnou noc i den přeju :)

4 komentáře:

 1. Udělala jsi krásné minialbum. Když vidím ty fotky, jak jste si užívaly, tak mne o to víc mrzí, že jsem nemohla jet.

  OdpovědětVymazat
 2. Pettie, moc krásné album a ještě jsem si pěkně zavzpomínala. :-))

  OdpovědětVymazat
 3. Díky :)
  Taky jsem si u minialba hezky zavzpomínala :) A už se těším na další sraz :)

  OdpovědětVymazat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...