sobota 20. října 2012

Halloweenská stránka

V zářijové soutěži vyhlásila Aktijka téma "Filc". Žádný doma nemám. Nemám ani nápad, jak jej využít. Napadlo mě ale zabrousit do místní galanterie, kde jsem objevila malou filcovou dýni asi za pětikorunu. Haloweena nijak moc neřešíme. Halloweenská přáníčka už vůbec ne. Loni jsme jen marně vyhlíželi s Petříkem po sídlišti nějaká strašidýlka - dýně, a tak jsem mu jedno vyrobila alespoň na terasu. Měl z něho velkou radost a chodil ho pořád kontrolovat, jestli tam ještě je. A tak musela vzniknout stránka do alba :) A když je spojená s Halloweenem, dýně se k ní dobře hodí. Ovšem...opět jsem nevyhrála :))))9 komentářů:

 1. Pettie, to je to štěstí v lásce :-))) Stránka je nádherná! Mám moc ráda černý podklady.

  OdpovědětVymazat
 2. V jednoduchosti je krása a tohle je super příklad, jak málo stačí. Mně to takhle prostě nejde...
  Mimochodem - dneska jsme dýni vydlabali a vyřezali, pojedli dýňové placky a v troubě se zrovna peče dýňová buchta. Ten Halloween má prostě něco do sebe... :)

  OdpovědětVymazat
 3. Aktijo, a jo vlastně, já dycky zapomenu na to štěstí v lásce :) Tak to je v tom případě v pořádku :))) A děkuju :)

  Milko, co máš z toho, já zas neumím na stránku nic víc dát :))) ...Halloween si teda užíváte hezky :)

  OdpovědětVymazat
 4. Stránka je nádherná, kombinace černé a oranžové prostě k Halloweenu patří a jak napsala Milka, v jednoduchosti je krása, nedá se než souhlasit:)).

  OdpovědětVymazat
 5. Moc krásná stránka. Kombinace černé a oranžové k tomu patří. To strašidýlko je super :) My snad konečně vydlabem dýni a bude polívka aj strašidýlko :D

  OdpovědětVymazat
 6. Díky :)
  Dobrý využití celé dýně :D

  OdpovědětVymazat
 7. Stránka luxusní, přesně můj styl, když zdobení nespolkne fotku. My dýni nemáme, protože tátovi se na zahradě urodily jen takové obří mrchy, že bych je dlabala tak do důchodu :o) Takže ani Halloween. Příští rok se polepším.

  OdpovědětVymazat
 8. Děkuju moc :)
  To je na houby s těma dýněma, že? Někde žádný a jinde zas nepoužitelně velký :)))

  OdpovědětVymazat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...