úterý 25. prosince 2012

Hero Arts a nový katalog

V prosinci vyrukavali u Hero Arts s novými razítky. V souvislosti s tím se u Aktijky konala Hero Párty. Rozbalil se balík s dodávkou nových silikonových, cling i gumových razítek na dřevě a někteří si je hned vyzkoušeli.
Taky jsem neodolala :) Tvořilo se ze tří balíčků, které v balíku došly. Byly tam základy přáníček, čtvrtky, inkousty, stuhy, půlperličky....a hlavně razítka na vyzkoušení. No a ukázková přáníčka, která jdou z těchto balíčků vytvořit.

Jedno jsem si vybrala a hned vyzkoušela. Musím říct, že normálně mi vyrobení přáníčka trvá hooodně dlouho. Ale takto podle předlohy, z daného materiálu a vlastně bez přemýšlení mi to šlo opravdu hodně rychle :) Za půl hodiny jsem měla hotovo a s přáníčkem jsem navíc byla moc spokojená.


Potěšena úspěchem jsem se pustila do druhého, ale u toho jsem udělal velkou chybu. Vložila jsem do jeho výroby vlastní invenci, a tak se mi přání nepovedlo...takže ho neuvidíte :))
Razítka mě ale nadchly, a tak určitě jednou nějaká pořídím. Konkrétně zrovna tato dvě se mi opravdu dost zalíbila. Pozaďové by mě asi na první pohled ani moc nezaujalo, ale efekt o málo tmavšího inkoustu na světlejší podklad je skvělý. Jo, to bude jednou moje! :) (A mimochodem inkousty, které jsem vyzkoušela, měly úžasné barvy. O těch budu muset taky přemýšlet :) )

Jestli chcete taky vybírat, nakoukněte do nového katalogu Hero Arts. Už je k dispozici na jejich stránkách. Anebo nakupujte rovnou u Aktijky (ta nová razítka najdete nejrychleji asi v sekci Novinky).

Krásný zbytek Vánoc! :)

3 komentáře:

 1. Ta kytka je parádní :-) A teda já bych to nepovedený přání chtěla vidět! :-) Krásný svátky!

  OdpovědětVymazat
 2. Ahoj Pettie, přáníčko je moc pěkné. Já jsem se o tohle tvoření, taky pokoušela, ale zjistila jsem, že při práci s lepidlem, razítkam a nůžkama jsem hrozný patlal, takže zůstávám u digiscrapbooku :-)
  Krásný zbytek roku 2012 a šťastné vykročení do roku 2013. Lucijena

  OdpovědětVymazat
 3. Děkuju :)
  I vám přeju pohodovej novej rok!! :)

  OdpovědětVymazat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...